Vanaf dit seizoen is BeLife betrokken bij het meten van de fysieke conditie van de spelers van Kozakken Boys. Met deze waardevolle informatie kan de trainersstaf het optimale halen uit de selectie en maatwerk bieden voor het individu. Op deze manier zijn wij er trots op een steentje te kunnen bijdragen aan de sportieve prestaties van Kozakken Boys.

In ons Human Performance Center in Rhoon beschikken wij over hoogwaardige kennis van o.a. inspanning fysiologische metingen (zowel op de fiets als op de loopband), voedingsadvies en mentale weerbaarheidsmetingen. Onze ervaring op gebied van training en begeleiding van topsporters en sportteams vertalen wij ook naar een pragmatische aanpak voor werknemers van bedrijven. Onze aanpak bij bedrijven is de vereenzelviging van ons geloof in “werken is topsport”. Daarbij hoort het continue meten en verbeteren van je prestaties. Zowel van jezelf als van je team. Dit doe je door kennis en vaardigheden te trainen en zo het maximale uit jezelf te halen. Zowel in werk, in sport als in privé. Werknemers die zelf de regie nemen over hun gezondheid, vitaliteit en mentale kracht hebben meer energie en plezier in hun werk. Ook benieuwd hoe je er zelf voor staat of je werknemers tot betere prestaties kunnen komen? Neem gerust eens contact op met Vincent Wijmans (06-39660158) om te bespreken wat BeLife voor jou kan betekenen.

BeLife
Max Euwelaan 72
3062 MA Rotterdam
info@belife.nl

www.belife.nl